Strefa klienta

WITAJ W STREFIE KLIENTA UNIMOT ENERGIA I GAZ

 • PRZEKONAJ SIĘ O MOCY KORZYŚCI
  Jesteśmy odpowiedzialni za zaufanie jakie powierzają nam nasi Klienci.  W trosce o maksymalną satysfakcję przygotowaliśmy Strefę Klienta wyposażoną w narzędzia ułatwiające naszą współpracę.
 • UŁATWIAMY KOMUNIKACJĘ
  Przygotowaliśmy dedykowane kanały komunikacji w przypadku pytań lub wątpliwości. Dzięki nim pozyskasz wszelkie informacje związane z naszą współpracą.
 • POZOSTAWIAMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI:

  Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta: 509-109-999
  Adres mailowy: kontakt@unimot-eig.pl

Skontaktuj się z nami

  Pokaż więcej

  ul. Świerklańska 2a, 47-120 Zawadzkie, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000382244 (NIP: 7561967341 REGON: 160384226) w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do chwili cofnięcia zgody. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności